Spółka AS-PL pozyskała nowego partnera – firmę Moto-Profil.
W sieci dystrybucyjnej Moto-Profil pojawią się alternatory, rozruszniki oraz części do nich sygnowane własną marką AS.
Moto-Profil zaopatruje 1300 hurtowni w Polsce oraz za granicą. Spółka za pośrednictwem partnerów handlowych dociera do ponad 15 000 warsztatów samochodowych w całym kraju.
Asortyment marki AS dzieli się na trzy linie: Economy (optymalna relacja ceny do jakości produktów), Standard (gwarancja niezawodności i pewności rozruchu) i Premium (przede wszystkim elementy OEM pochodzące od światowych producentów oraz regenerowane rozruszniki i alternatory zawierające minimum 80% części OE).
Informacja prasowa
Portal publikuje informacje prasowe skierowane do pracujących w warsztatach samochodowych napraw oraz środowiska aftermarketu motoryzacyjnego.
0 komentarzy dodaj komentarz